Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 18, 2024 5:01 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sty 28, 2018 10:36 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
Szkoda czasu na te durne portale.Śledzę sytuacje praktycznie 24h na dobę od czasu do czasu zerknę na komentarze na fb wp i inne. Opierdziel dostali już wszyscy z tej akcji.
Tomek za to że wariat pchał się dobrowolnie to niech sam się ratuje.
Ela za to że go zostawiła
Cała Francja że ma jak zwykle wszystko w dupie
Adam za akcje na Broad Peak
Nawet Denis zjeby dostał za to że udaje Polaka...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 28, 2018 10:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
Że ludzie się nie wstydzą takich bredni pisać. I to podpisani z imienia i nazwiska niektórzy.

Niektóre to zaiste perełki.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 28, 2018 10:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
dawid91 napisał(a):
Szkoda czasu na te durne portale.Śledzę sytuacje praktycznie 24h na dobę od czasu do czasu zerknę na komentarze na fb wp i inne. Opierdziel dostali już wszyscy z tej akcji.
Tomek za to że wariat pchał się dobrowolnie to niech sam się ratuje.
Ela za to że go zostawiła
Cała Francja że ma jak zwykle wszystko w dupie
Adam za akcje na Broad Peak
Nawet Denis zjeby dostał za to że udaje Polaka...
Celny komentarz.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 28, 2018 10:49 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Nie wiem jak ty Krabul, ale w takich chwilach to sam się cieszę, że nie mam konta w tym gównie.

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 28, 2018 10:54 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Ale jednak jest więcej pozytywnych komentarzy.

Gdybyście poczytali Onety to tam jest znacznie gorzej.

Ludzie tego nie rozumieją, nie wyobrażają sobie. Tak na prawdę to oni widzą te doniesienia prasowe i myślą sobie, że to co zrobili Denis z Adamem, to jest coś trudnego, ale coś co jest wyobrażalne, a nie jest. Że sytuacja Elizabeth była trudna, ale wyobrażalna, a nie była. Bo tak po prawdzie gdyby im to opisać jak to tam jest, to by nie uwierzyli, że to jest możliwe, więc to musi być jakiś podstęp.
Tym bardziej, ze oni tam nie poszli po jakąś kasę jak Lewandowski i po ogrom sławy (bo kto o tym wie). Kto to zrozumie po co to ludzie robią? No nikt. Himalazim to nie wyobrażalne, że ktoś moze podejmować taki wysiłek i ryzyko dla takiego mało cennego celu.

Niech obrazem tej sytuacji będzie kiedyś pytanie mojej koleżanki.
- A jak Wy się tam wspinacie to się podciągacie na linach?
- Na linach? A skąd one by się tam wzięły?
- Myślałam, ze one tam po prostu są.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 28, 2018 11:05 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11083
Lokalizacja: Poznań
batmik napisał(a):
Nie wiem jak ty Krabul, ale w takich chwilach to sam się cieszę, że nie mam konta w tym gównie.
To nie jest tak, że to jest tylko gówno. To też bywa pożyteczne jak się dobrze z tego korzysta. Np. masz wszystkie informacje w jednym miejscu.
Gówno trzeba odsiewać. Jednak wszystkiego odsiać się nie da. Bo gówno jest wśród nas. Nie tylko na fb.

A na podstawie tego "pięknego" tekstu Dziennik Wyprawowy cz. VI jakiś kretyński dziennikarz na wp stworzył "artykuł" o nazwie: "Być dumny jak Polak, a wstydzić się jak Francuz". Nie wszyscy chcieli pomóc na Nanga Parbat

Nie musisz być na fb żeby cię dopadło gówno, stereotypy i buractwo.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 28, 2018 11:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Faktycznie ta aluzja była niepotrzebna. Ona by była dobra przy piwie w schronisku, ale nie ogólnodostępnym internecie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 28, 2018 11:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
Powiem Wam zupełnie szczerze że ja nie dawałem naszym na to K2 żadnych szans. Nawet się chyba rok czy dwa temu założyłem z kolegą że przez najbliższe 5 lat nikt tam zimą nie wejdzie. Oczywiście wtedy nie wiedziałem że będzie polska wyprawa.
Ale teraz to już taki pewien nie jestem. Ten duet pokazał nadludzką moc. Jeśli warun by dopisał...
Jeszcze nigdy tak nie chciałem przegrać zakładu. Ale z drugiej strony jeśli komuś miałaby się tam stać krzywda to wolę żeby nawet się nie zbliżyli do celu.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 28, 2018 11:41 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Coraz bardziej wygląda na to, że Tomek Mackiewicz i Elizabeth Revol zdobyli, prawdopodobnie w czwartek późnym wieczorem, szczyt Nanga Parbat.

Info pochodząće podobno od Denisa z rozmowy z Revol (acz trafiło do mnie dookoła przez twittera)

https://twitter.com/osiemtysiecy/status ... 7827729411
Cytuj:
Denis Urubko dla @desnivelados po akcji na #NangaParbat - Czy wiesz, czy osiągnęli szczyt? - Tak, byli na szczycie, potwierdziła nam to Elisabeth.


Poprzednie info pochodziły z czasu akcji od przyjaciół Eli i miałem jakies tam podejrzenia, że mogłyby być jakimś tam elementem PR, dla zwiększenia jej szans na ratunek.
Tu pochodzą z bezpośredniej rozmowy Denisa i Revol, więc jak dla mnie to już "prawie pewne".
Jasne że nie warto za szczyt dać ani życia, ani nawet palców, przynajmniej zbyt wielu. Ale jednak - jeśli to się ostatecznie potwierdzi np. zdjęciem - będę się ogromnie cieszył, że Tomek to jednak zrobił.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 1:07 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3046
Myślałem ze gimbaza z fejsa się powstrzyma. Co za syf...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 6:59 am 
Kombatant

Dołączył(a): N gru 23, 2012 1:19 pm
Posty: 465
Najgorsze jest to, że 99 procent tych idiotów do piątku w ogóle nie wiedziało o tej wyprawie. Ale oczywiście media rzuciły się na sensacje bo ktoś umiera. Gdyby weszli i zeszli, informacja ta może pojawiła by się gdzieś na końcu, w ostatnim rzędzie najmniej istotnych spraw.
No a tak.. okazuje się że mamy kilka milionów światowej klasy himalaistów w Polsce.
Unikam czytania komentarzy, ale nie da się do końca. Natomiast jeden z nich był całkiem nie głupi:

"Nie rozumiem Twojej pasji, ale ją szanuję [...]". I tak powinno być.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 7:29 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
Wydaje mi się, że trzeba odróżnic dwie kwestie, i nie należy popadać w skrajności:
- durne komentarze i żale na portalach fb, itp - ale czy to coś nowego?
- zadawanie pytań, mówienie jak było.

Faktem jest, że:
- rząd polski, państwo, minister sportu i turystyki czy jakkolwiek to określimy - zaangażował się w piątek i w weekend co znacznie przyczyniło się do możliwości udzielenia pomocy przez Ice Warriors. Wynika to równiez z relacji Raf-a na PHZ.
- zebrać pieniądze to jedno, dostarczyć gwarancje w państwie z bardzo silną biurokracją to drugie. Bez tego nie byłoby na czas smigłowców, bez śmigłowców każdy rozgarnięty wie czym by to się skończyło.
- na chwilę obecną wiemy tylko o minimalnym zaangażowaniu ambasady francuskiej.
- wiarygodne, silne państwa zawsze troszczą się, "walczą" o swich obywateli mającymi problem poza granicami tego państwa. Szczególnie wyróżnia tu się na plus USA.
- w wątpliwej sytuacji (np co do wsparcia ze strony Republiki Francuskiej) najlepsze co można zrobić to przekaz pozytywny: podkreślać zaangażowanie Polaków&Polski - i na poziomie organizacyjnym/państwowym i na poziomie wykonawczym, działania genialnych himalaistów.
- Raf napisał: "Jestem Polakiem!". Kiedy ostatnio moglibyśmy być z tego tak dumni?

Stopy i dłonie Elizabeth, wygląda na to, że robili na odległość, przez Internet konsultacje ze specjalistami (z Francji?)
https://sport.onet.pl/alpinizm/francuska-telewizja-pokazala-odmrozenia-revol-jest-ryzyko-amputacji/wgx6hpc

Oby obeszlo się bez konieczności zastosowania drastycznych środków.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 8:49 am 
Kombatant

Dołączył(a): Cz sty 05, 2012 9:26 am
Posty: 320
Wywiad z Denisem Urubko przeprowadzony już po akcji na NP - http://www.desnivel.com/expediciones/alpinistas/denis-urubko-ha-sido-una-experiencia-maravillosa-ayudar-a-sobrevivir-a-una-persona-tan-extraordinaria-como-elisabeth-revol


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 8:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
tomek.l napisał(a):
Bo gówno jest wśród nas.

Swoją drogą przyznam, że to część pewnej mojej filozofii życiowej. Ja to posuwam nawet dalej, mocniej i trochę inaczej: gówno jest w każdym z nas, sranie jest nieusuwalnym czynnikiem wbudowanym w człowieczeństwo. Od człowieka zależy, czy będzie grzecznie srać zamknięty w wychodku i spuści wodę, czy jak to robią tabula rasa niemowlaczki, puszcza petardę tam gdzie akurat stoi.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 8:54 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Yanas napisał(a):

Na marginesie - wygląta na to, że to jest wywiad przeprowadzony za pomocą..... twittera :). Zob. mój post 5 postów wyżej.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 9:02 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 12, 2017 7:32 am
Posty: 4097
https://kobieta.wp.pl/dla-himalaistow-t ... 480843393a

grubyilysy dzięki

_________________
Urodziłeś się, by być prawdziwym, a nie perfekcyjnym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 9:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Cytuj:
Jak się okazuje ten nałóg jest tak samo groźny, jak alkohol czy narkotyki.


Coś w tym jest. Miałem taka jedną akcję po której mi było wstyd, byłem wściekły i zły, ze w ogóle tam pojechaliśmy, a po latach jak myśle o górach to jest to pierwsze co mi przychodzi do głowy. Takie rzeczy się pamięta - rzeźnie. Nie jak było fajnie, pieknie, przyjemnie, tylko jak się bałem, jak było zimno, jak było przeje.bane i jak dałbym wszystko żeby się już skończyło i wspomina się to z sentymentem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 9:53 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3663
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
https://youtu.be/5fcaYUN0JhU

['] ['] [']

_________________
Obrazek

Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 10:03 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn paź 05, 2015 7:18 pm
Posty: 1983
Napisałem wyżej:

Sprowadzenie Eli będzie wyczynem, a Tomka niemożliwe, jeśli wogóle do niego dotrą.

Daj Boże, ale to by oznaczało, że przy lepszej aklimatyzacji mogliby wziąć Nangę szybkim wypadem.
Przygotowani są na trzy dni działalności górskiej w tych warunkach (wiadomość od jednego z uczestników akcji), więc trzeba, owszem, mieć nadzieję, ale też patrzeć na wydarzenia z górskim realizmem i pokorą.
Musiałby Tomek stanąć na nogi i iść o własnych siłach. Za skromne siły pomocowe, by mógł być transportowany.
No ale pomyślmy: jeśli pozostała dwójka nie posuwała się ze sprzętem (biwakowym, medycznym, gazem, itp.), tzn., śmiem twierdzić, wyjście wyżej niż po Elisabeth nie było brane pod uwagę.
No bo jak?! Jakimi siłami? Jakim sprzętem? Po co?

A tu Bielecki o możliwości uratowania Tomka:

https://sport.tvn24.pl/inne,132/adam-bi ... 10262.html

No i co ważne, a przecież to w tej sytuacji ważne, potwierdzenie osiągnięcia szczytu przez Eli i Tomka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 11:05 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
dawid91 napisał(a):
Szkoda czasu na te durne portale.Śledzę sytuacje praktycznie 24h na dobę od czasu do czasu zerknę na komentarze na fb wp i inne. Opierdziel dostali już wszyscy z tej akcji.
Tomek za to że wariat pchał się dobrowolnie to niech sam się ratuje.
Ela za to że go zostawiła
Cała Francja że ma jak zwykle wszystko w dupie
Adam za akcje na Broad Peak
Nawet Denis zjeby dostał za to że udaje Polaka...


Hołota była, jest i będzie. Nic na to nie poradzimy, hołota jest nieśmiertelna, ponadczasowa, jest wszędzie, w każdym kraju, jest nieodłącznym składnikiem portali społecznościowych. Te portale czasami pełnią pozytywną rolę, niestety jednak najczęściej są rozsadnikiem skrajnej głupoty i zbydlęcenia. Podejrzewam, że te bydlaki czerpią coś w rodzaju seksualnej satysfakcji z tego, że mogą kogoś lub coś obświnić, może to ich jedyna szansa na nią. To taka klawiaturowa masturbacja i nawet bym się nie zdziwił gdyby była połączona z rzeczywistą, jedna brudna łapa na klawiszach a druga...

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 11:42 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2010 10:28 am
Posty: 487
Są zdjęcia z ataku szczytowego. Ze szczytu na razie brak, pewnie to wymaga czasu. https://twitter.com/tomekmaz/status/957922529032720384

_________________
"Podstawowym celem człowieka powinno być unikanie prostaków i ludzi bez poczucia humoru. Bo życie jest za krótkie"
Andrzej Zawada


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 11:44 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 12, 2017 7:32 am
Posty: 4097
*

_________________
Urodziłeś się, by być prawdziwym, a nie perfekcyjnym.


Ostatnio edytowano Pn sty 29, 2018 12:27 pm przez Redemption MM, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 11:48 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Może dajmy już spokój z tymi dywagacjami, bo otwieracie puszkę Pandory. Ja wiem, ze ludzie pisz durnoty, ale sprawa jest bardzo emocjonalna. Trochę za bardzo się denerwujecie. My dobrzy, a oni tacy źli. Ja tak tego nie rozpatruję.

Na prawdę, walczę z tym żeby tego nie napisać i nie napiszę, bo nie mam zamiaru otwierać tej puszki. Nie wszyscy w moim domu chodzą po górach i nie mam dla nich racjonalnych argumentów w tym przypadku.

EDIT:
Oczywiście nie piszę o poje.anych kompentarzach, ze go zostawiła, czy że Francuzkę wzięli a Polaka nie.


Ostatnio edytowano Pn sty 29, 2018 12:01 pm przez kilerus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 12:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 12, 2017 7:32 am
Posty: 4097
Zacząłem krzyczeć - było wietrznie, to był prawdziwy cud - i usłyszeliśmy głos w ciemności.

Wyobrażacie sobie tę chwilę? te uczucia każdego z trójki?

_________________
Urodziłeś się, by być prawdziwym, a nie perfekcyjnym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 12:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
mpap napisał(a):
Są zdjęcia z ataku szczytowego.

To niemal na pewno nie jest w ogóle nawet zdjęcie z tego roku .
Zwróć uwagę na kolor kominiarki Eli i porównaj ze zdjęciami Denisa.
Zdjęcie pojawiło się pierwotnie na fejsie Tomka przy komunikacie o wejściu, pewnie ktoś kto działa na profilu Czapkins wrzucił jakie tam miał w archiwum.

Na "official" będziemy musieli zaczekać aż Elizabeth je opublikuje.
Mi wystarczy jej słowo, no ale wiem, że nie wszystkim.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 12:05 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn paź 05, 2015 7:18 pm
Posty: 1983
Proponuję z szacunku i w atmosferze żalu nie zaniżać poziomu, który trzymaliśmy.
Nawet odnoszeniem się do sieciowych śmieci.
Góry są po to, by być ponad.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 12:22 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Nie zaglądałam do tego wątku, aż do tego wydarzenia. Śledziłam akcję i w telewizji i w internecie. Teraz widzę, że naiwnie wierzyłam, że uda się uratować Mackiewicza. Poczytałam o Nim i o Jego pasji. Wspaniały Człowiek.
grubyilysy napisał(a):
Na "official" będziemy musieli zaczekać aż Elizabeth je opublikuje.
Mi wystarczy jej słowo, no ale wiem, że nie wszystkim.
Ja nie muszę widzieć zdjęć i wierzę Eli, że byli na szczycie. Moment odnalezienia Jej naprawdę ściskający serce. A Tomek póki co jest na ukochanej górze. Zrealizował swoje marzenie, szkoda że okupione najwyższą ceną.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 12:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
TYMCZASEM

https://www.wprost.pl/kraj/10100796/rus ... runki.html

Jest tam też numer konta.
Ja uważam, że nawet odnalezienie Tomka martwym ma sens. A nawet tylko próba odnalezienia ciała, takie mam zdanie.
Kwestia tylko, żeby to pochodziło z prywatnej zbiórki, to w sumie też jest ważne, żeby nikt potem się "nie czepiał".
Proponuję może nie wpłacać jeszcze bez upewnienia się, że nie jest to jakiś "fake", bo wiadomo że już się przez ostatnie dni zdarzało.
Na razie na Nandzie i tak jest huragan i jeszcze kilka dni to potrwa.

Co prawda nie wiem jak maja pogodzić punkt 2 i 3 "warunków", huragan osłabnie dopiero za kilka dni.

EDIT
Kurczę, przepraszam, ale musze się "dołączyć od aparatury", od czwartku niby jestem w domu i pracy, a właściwie to jakby mnie nie było, w ogóle nie funkcjonuję.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Ostatnio edytowano Pn sty 29, 2018 12:33 pm przez grubyilysy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 12:31 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
również wieżę Eli, że byli na szczycie ale dla czystego sumienia czekam na potwierdzenie bo różnie to w historii bywało.
Chciałbym żeby to się okazało prawdą ponieważ wtedy czuł bym się trochę lepiej wiedząc, że Tomek odszedł ale w końcu spełnił swoje marzenie.

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 12:36 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
grubyilysy napisał(a):
Ja uważam, że nawet odnalezienie Tomka martwym ma sens. A nawet tylko próba odnalezienia ciała, takie mam zdanie.
Ja również. W czwartek ma się zacząć poprawiać pogoda. Prognoza na piątek jest dobra, na sobotę jeszcze lepsza. Nie wiem dlaczego, ale nawet jeśli by dotarli jedynie do jego ciała i nie byloby możliwości jego ściągnięcia to gdyby go pochowali tam na miejscu to zrobiło by mi się... lepiej. Tak po prostu

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 109  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL