Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 23, 2024 8:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N wrz 25, 2011 8:11 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 08, 2011 8:10 am
Posty: 69
Lokalizacja: Kraków, Żywiec
Zapraszam - linki poniżej (nie ma sensu chyba przyklejać zdjęć 2x) :) - jest to bardziej fotorelacja niż relacja bo opisu jak na lekarstwo ale ostatnio prowadzę tryb życia pon-pt praca od zmroku do zmroku (i prawie bez snu), w piątek jeszcze trasa, sobota góry i niedziela trasa + praca więc proszę się nie dziwić skoro tak jest od ok 2 miesięcy hehe ;)

Wrzucam razem bo Brestowa świeża jeszcze (z wczoraj), a Terinka to już ma chyba 3 tygodnie ;) Pomiędzy tym jeszcze było Pilsko i takie tam ale to nic wielce godnego uwagi ;)

W planach był Salatyn ale że 3 na 4 osoby ekipy wczoraj były na wpół chore to trasa uległa skróceniu (za to ja wczoraj gnałem jak zły - jakoś miałem taki przypływ sił hehe) - po za tym potraktowałem to jako rekonesans przed większą pętlą :)

Brestowa
http://mariuszlysien.wordpress.com/2011/09/25/tatry-zachodnie-brestowa/

Chata Terego
http://mariuszlysien.wordpress.com/2011/09/07/trasa-do-chaty-teryego/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 25, 2011 8:24 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
Mariusz888 napisał(a):
Brestowa świeża jeszcze

Eh,fajne fotki.Ja właśnie z trasą Brestova-Banikov zalegam,i to 3 tygodnie..jakoś nie zdążyłam napisać,ale mieliśmy piękną pogodę.Podobało się.

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 8:45 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
matragona napisał(a):
Mariusz888 napisał(a):
Brestowa świeża jeszcze

Eh,fajne fotki.Ja właśnie z trasą Brestova-Banikov zalegam,i to 3 tygodnie..jakoś nie zdążyłam napisać,ale mieliśmy piękną pogodę.Podobało się.

dawaj Kasiu, dawaj relację - ja byłem w Zachodnich Słowackich końcem sierpnia i początkiem września, jak dostanę komplet zdjęć, to coś wrzucę. a interesuje mnie ten rejon, bo z całości to tylko od Białych Skał do Brestowej udało mi sie przejść...

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 8:55 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
rogerus72 napisał(a):
z całości to tylko od Białych Skał do Brestowej udało mi sie przejść...
Czemuż to? Pogoda nie przypasiła?

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 9:03 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3189
Lokalizacja: Nowy Sącz
Brestowa dla mnie to jeden z najbardziej widokowych szczytów w Zachodnich. Bardzo lubię widok stąd na Rohacką Dolinę. Ładne kadry, tyle, że jak dla mnie trochę przekolorowane. Ale każdy ma inny gust.
Podejście z okolic Zverovki dość konkretne.

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 9:46 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 08, 2011 8:10 am
Posty: 69
Lokalizacja: Kraków, Żywiec
No my od Zverovki szliśmy - pierwotnie to planowałem w ogóle iść od Zverovki na Brestową -> Salatyn -> Spalona -> Banikove Sedlo i w dół do Zverovki, ale reszta ekipy stwierdziła, że "to se ne da" ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 10:59 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
Krabul napisał(a):
rogerus72 napisał(a):
z całości to tylko od Białych Skał do Brestowej udało mi sie przejść...
Czemuż to? Pogoda nie przypasiła?

głównie chodziło o to, że jednego dnia tak wiało, że na grani mogłoby być nieciekawie, więc odpuściliśmy. nie wiem, czy słusznie i raczej się nie dowiem. innym razem za wcześnie (tak, tak - za wcześnie) ruszyliśmy dupska z kwatery mając w planach atak na Rohacze od Wołowca i napotkaliśmy takie mleko na Rakoniu, że zmieniliśmy plan i wylądowaliśmy w schronie w Chochołowskiej na obiadku. a potem, gdy wleźliśmy przez Wyżnią Chochołowską na przełecz między Rakoniem a Wołowcem to pogoda była żyleta, po prostu miód malyna, ale czasowo było już ciut późnawo...
był jeden dzień na jaskinie w Dolinie Demanovskiej i pieprzona Tatralandia (nie lubię takiego czeguś, ale co miałbym samemu robić w szczerym polu na Słowacji? więc i ja pomoczyłem dupsko w gorących basenach). no i ta nieudana wycieczka na Rohacze doprowadziła do ogólnowewnętrznego roztroju organizmu jednego z uczestników zakończonego wizytą wewnątrz karetki pogotowia i cały wyjazd uległ skróceniu...

za rok tam wracamy, w być może większym składzie, ale już nikt mi nie rozpiździ logistyki (nie pozwolę), ani nie namówi mnie na jakieś tam baseny i inne pierdy (skoro na kwaterze jest sauna). i nikt, ale to nikt nie zmusi mnie do wypicia kubka wody z górskiego potoku, skoro w plecaku są dwa litry wody...

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 12:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3189
Lokalizacja: Nowy Sącz
rogerus72 napisał(a):
głównie chodziło o to, że jednego dnia tak wiało, że na grani mogłoby być nieciekawie

Jakoś często tam wieje. Zarówno przechodząc przez Trzy Kopy do Przełęczy Banikowskiej, jak i drugi raz gzbite Pachoł - Brestowa, miałem zawsze mocny wiatr, czasem rzeczywiście chiało mnie zwiać stamtąd. Ale później zwykle się trochę uspokajało.

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL