Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:41 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N kwi 28, 2013 6:26 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 04, 2012 3:30 pm
Posty: 21
Lokalizacja: CK/W-Wa
Niestety na 5:30 muszę być w Krakowie a na pasujący kurs PolskimBusem już nie ma biletów. Ogólnie muszę jak dostać się do Ustronia i przesiadka w Krakowie byłaby najlepszym rozwiązaniem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 30, 2013 10:57 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
http://biznes.onet.pl/raport-instytutu-jagiellonskiego-ws-kolei-wejscie-,0,5483470,1,news-detal

zarządzanie w pkp
http://biznes.onet.pl/fakt-pasazerowie- ... rasa-detal


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 30, 2013 4:00 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt mar 19, 2013 6:40 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Beskid Mały
Bardzo lubię podróżować pociągiem (są wygodniejsze niż zatłoczone busy), ale to co się dzieje w pkp przechodzi ludzkie pojęcie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 30, 2013 5:19 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
To bardzo ciekawe co piszesz bo ja już od dobrych kilku lat podróżuje busami bo właśnie można w nich leżeć bo nigdy nie ma tłoku, a do pociągu z ważnym biletem z powodu tłoku właśnie potrafią ludzi nie wpuścić.
Dodatkowo bilety na busy są tańsze niż na pociągi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 10:46 am 
Swój

Dołączył(a): Pt kwi 05, 2013 4:44 pm
Posty: 56
trekker napisał(a):
To bardzo ciekawe co piszesz bo ja już od dobrych kilku lat podróżuje busami bo właśnie można w nich leżeć bo nigdy nie ma tłoku, a do pociągu z ważnym biletem z powodu tłoku właśnie potrafią ludzi nie wpuścić.
Dodatkowo bilety na busy są tańsze niż na pociągi.


Oj, to zależy dla kogo. Jak masz zniżkę, to pociąg wydaje się zdecydowanie lepszy. ;) Osobiście bardzo rzadko jadę w ścisku i świetne jest to, że nie trzeba cały czas siedzieć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 10:46 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn maja 28, 2012 5:17 pm
Posty: 12
Kupując bilet na pociąg tydzień wcześniej otrzymałem dodatkowo 10% zniżkę. Niby nie dużo, ale zawsze coś ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 22, 2013 9:04 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt kwi 05, 2013 4:44 pm
Posty: 56
delarudii napisał(a):
Kupując bilet na pociąg tydzień wcześniej otrzymałem dodatkowo 10% zniżkę. Niby nie dużo, ale zawsze coś ;]

A jakbyś się rozmyślił jednak, to zwracają chyba tylko 10% ceny biletu, nie? Czy potrącają te 10% i w efekcie masz te "swoje" 90?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 23, 2013 8:16 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz cze 20, 2013 9:47 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Szczecin
13 lipca wybieram się ze znajomymi do Zakopanego. Poszli dziś do kasy biletowej zakupić bilet na pociąg za 3 tygodnie a tu pani powiedziała że nie ma żadnych wolnych miejsc siedzących i zaproponowała ostatnie miejsca w kuszetce za 61 zł za samą kuszetce + bilet na pociąg co dało 120 zł lub druga opcja to miejsca "siedzące" na korytarzu. Chodzi o pociąg relacji Szczecin - Zakopane, 14 godzin stać na korytarzu to ja dziękuje. Więc jeśli ktoś wybiera się na urlop do jakiegoś znanego kurortu na urlop to niech się śpieszy z biletami ;) Kiedyś jeździło po 13-14 wagonów i one były pełne już a teraz puszczą po 7 wagonów i potam brak miejsc. Masakra jakaś


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 23, 2013 8:22 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Moze to troche wina terminu akurat sie tzw "turnusy" zmieniają. (ludzie miewają 2 tyg. urlopu i tym pierwszym wakacyjnym wyjazd sie kończy)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 23, 2013 9:06 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz cze 20, 2013 9:47 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Szczecin
Znajoma się pytała o następne i poprzednie dni i sytuacja bez zmian jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 02, 2013 5:10 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Tak a ja dziś kupiłem bilet na nocny TLK z Krakowa do Zakopca na jutro i to z rezerwacją przy oknie. No ale w środe nie ma zmiany turnusu. Tak wiem jedzie godzinę dłużej niż Szwagropol ale za to jest wcześniej w Zakopanym i później wyjeżdża ostatni TLK od ostatniego Szwagropolu co przy jednodniowej wycieczce w Tatry Wysokie ma bardzo duże znaczenie. Przy czym kiedyś TLK był strasznie drogi z powodu tego że jedzie na około a cena za kilometr, teraz jednak Kraków - Zakopane objęto w TLK biletem "Relacyjnym" za 25 zł (bilet 100%). Moim zdaniem OK jest teraz to że z góry wiemy czy są w pociągu miejsca czy już tylko korytarz, wtedy jeżeli się zdecydujemy to nasza wola. A kiedyś nie wiadomo było. Choć fakt pociągi powinny być dłuższe, po kilkanaście wagonów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 1:09 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 02, 2013 12:42 am
Posty: 4
Wg mnie z pociągami jest lepiej niż było rok temu.

_________________
raz tu raz tam...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 8:39 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Poprawiają się, bo rząd chce PKP-InterCity sprzedać (sprywatyzować) ale to musi zacząć przynosić zyski żeby ktoś kupił.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 2:36 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
sna napisał(a):
Tak a ja dziś kupiłem bilet na nocny TLK z Krakowa do Zakopca na jutro i to z rezerwacją przy oknie. No ale w środe nie ma zmiany turnusu. Tak wiem jedzie godzinę dłużej niż Szwagropol ale za to jest wcześniej w Zakopanym i później wyjeżdża ostatni TLK od ostatniego Szwagropolu co przy jednodniowej wycieczce w Tatry Wysokie ma bardzo duże znaczenie. Przy czym kiedyś TLK był strasznie drogi z powodu tego że jedzie na około a cena za kilometr, teraz jednak Kraków - Zakopane objęto w TLK biletem "Relacyjnym" za 25 zł (bilet 100%). Moim zdaniem OK jest teraz to że z góry wiemy czy są w pociągu miejsca czy już tylko korytarz, wtedy jeżeli się zdecydujemy to nasza wola. A kiedyś nie wiadomo było. Choć fakt pociągi powinny być dłuższe, po kilkanaście wagonów.


Desperat :D Pociągiem do Zakopanego...

Oprócz Szwagra masz jeszcze dużo innych przewoźników. Pierwszy jest o 2:55. Powrotny z Zakopanego jest o 21:00, 22:00 i 23:30. Ceny 18-20zł. Także PKP niestety niema szans. I w rozkładzie PKP nie widzę nic co by było wcześniej od autobusów.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 05, 2013 8:34 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Małymi busami staram się nie jeździć bo to stare puszki z szalonymi kierowcami, śmierć na miejscu a na Zakopiance nie trudno o wypadek. Jedynie busem to do Kuźnic podjadę. Natomiast pociąg może jedzie dłużej ale jak wspomniałem ostatni odjeżdza o godzinie 23 i nie ma o takiej godzinie Szwagropolu (ostatni o 20.30). 2,5 godziny czasu więcej na powrót to całkiem sporo. W środe o 16 była burza z gradem i piorunami w górach i choć plan był być na dole o 20 to nie dało rady, szwagropolu by już nie było a pociąg był. Po za tym w tygodniu na tej linii nie ma ruchu i w obie strony miałem nie tylko bilet przy oknie ale cały przedział tylko dla nas, to jest wygoda!! Po za tym ja lubie kolej, mam tak już od dzieciństwa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 05, 2013 2:43 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Jeżdżą normalne autobusy... Jak wyżej napisałem ostatni autobus jest 23:30 :)

Ja też lubie pociągi ale jechać do Zakopanego to już by była desperacja.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 03, 2013 2:10 pm 
Weteran

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 11:42 am
Posty: 114
Lokalizacja: Szczecin
Ale trasa PKP Krakow -Zakopane jest taka malownicza i zakręcona - też jestem sympatykiem kolei od dzieciństwa i żyję nadzieją że coś się wreszcie w tym betonie skruszy :bom: .
Kiedyś Szczecin-Zakopane cały rok kursował, długi był i miał obsadzenie, a teraz tylko w sezonie, a warunki jw. ktoś opisał - ludzie jadą w ścisku i brudzie za niemałe pieniądze.
Osobiście moge sobie pozwolić na wyjazdy w Tatry poza sezonem, co też czynię i chętnie - jak za dawnych lat - przejechałabym się pociągiem relacji Szczecin-Zakopane. A niech mnie pokołysze nad ranem przez Kalwarię-Lanckoronę, Suchą Beskidzką, Chabówkę itd.
Wyjeżdżało się przed godz. 17 i parę minut po 7 rano był człowiek (wyspany w kuszetce) u podnóża upragnionych Tatr. A ten widok z wjazdu pociągiem do Zakopca i związane z tym emocje - już za chwileczkę, juz za momencik przywitam na żywo doliny i granie - nieocenione :!:
Ale teraz pozostaje nocny TLK do Krakowa i szybka przesiadka na poranny autobus (też da się przeżyć) :bom:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 8:34 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
Pociąg Szczecin-Zakopane czyli "Podhalanin" jest w kręgu miłośników kolei klasyfikowany jako tzw. "rzeźnia" (dalekobieżny, nocny, przeładowany). Choć to rzeźnia to szkoda że nie jeździ poza sezonem, pasował mi, zmierzał prosto do celu.
Teraz Do Zakopanego jeżdżę po torach wykonując jakieś nieprawdopodobne trawersy. :roll:

Cytuj:
trasa PKP Krakow -Zakopane jest taka malownicza i zakręcona

Można nawet zaznać egzotycznych atrakcji takich jak poślizg i sturlanie się w dół pociągu (podczas podjazdu na Przełęcz Sieniawską) :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 13, 2013 7:31 am 
Weteran

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 11:42 am
Posty: 114
Lokalizacja: Szczecin
Jeszcze lepiej jest jak się jedzie z Wrocławia do Szklarskiej Poręby, zwłaszcza na odcinku do Szklarskiej (Piechowice-Górzyniec-Sz.Poręba Dolna) - zakręty, tunele, strome podjazdy.
Niestety, podobnie jak Kraków - Zakopane (kiedyś Szczecin-Zakopane nie jeżdził przez Kraków a przez Bielsko-Białą), trasa Wrocław-Jelenia-Szklarska jest kompletnie nieopłacalna czasowo.

Podróż pociągiem ze Sz. Poręby do Szczecina zajęła mi 12 godzin z przesiadką we Wrocławiu (prawie godzina czekania w środku nocy), gdzie samochodem to ok. 6-7 godzin, autostradą przez Niemcy bywa jeszcze szybciej.
Kiedyś jeździł bezpośredni pociąg Szczecin -Jelenia Góra, teraz - jeśli nie podróżuje sie własnym autem (co w pojedynkę kompletnie sie nie opłaca) to pozostaje PKS Szczecin-Jelenia Góra (2 kursy - dzienny i nocny).
Później można łatwo PKSem dalej w Karkonosze, ale jeśli jadę do Szklarskiej to nie odpuszczę sobie znów tego pobujania przez PKP i sunę o poranku przez zaspaną (ale jakże piękną) starówkę Jeleniej Góry z dworca PKS na PKP na pociąg do Szklarskiej Poręby Górnej.
Po drodze mnie pokołysze - to przykimam, to popodziwiam Chojnik i piękną grań Karkonoszy i...jest super :D
Jedynie czego brakuje, to widoku Sokolików w Rudawach Janowickich, jak się jechało pociągiem Wrocław-Jelenia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 18, 2013 5:01 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr maja 15, 2013 10:09 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Kraków
Może to żadna promocja, ale ostatnio za kurs Zakopane- Kraków o godz 22:00 zapłaciłam oszałamiającą kwotę 10 zł- przewoźnik "Ciechanów S.A". Wygląda na to, że to ich stała cena na tej trasie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 27, 2013 9:05 am 
Wrocław - Zakopane - 40zł, ale nie kupujcie biletu na PKSie, ale na stronie przewoźnika.


Góra
  
 
PostNapisane: Śr paź 02, 2013 1:55 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Rumcajsik napisał(a):
Wrocław - Zakopane - 40zł, ale nie kupujcie biletu na PKSie, ale na stronie przewoźnika.

Jakiego ?

http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/pocia ... 13-r/dle78


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 12:40 pm 
Weteran

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 11:42 am
Posty: 114
Lokalizacja: Szczecin
Dla "zainteresowanych" link do rozkładu PKP, w którym zaproponowano mi połączenie kolejowe z Jeleniej Góry do Szklarskiej Poręby (6 przesiadek, czas trwania podróży 10 godzin i 58 minut) :mrgreen:

http://rozklad.sitkol.pl/bin/query.exe/ ... 5&OK#focus

Jasne, że sobie żartuję, ale ze szczegółów połączenia wynika, że jakoś można było w okresie pozasezonowym utrzymać połączenie Szklarska - Korenov, a już Jelenia Góra - Szklarska to się nie opłaca :x


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 7:11 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Szarotka2 napisał(a):
zaproponowano mi połączenie kolejowe z Jeleniej Góry do Szklarskiej Poręby (6 przesiadek, czas trwania podróży 10 godzin i 58 minut)

Tyle razy już było że jest remont trasy. Co prawda miał się skończyć w sierpniu ale jak każdy wie w Polsce terminowo nic się nie kończy. Jest informacje na ten temat:
Cytuj:
16 listopada pociągi powrócą natomiast, po zakończeniu remontu, na trasę Jelenia Góra – Szklarska Poręba.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 7:08 am 
Weteran

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 11:42 am
Posty: 114
Lokalizacja: Szczecin
Dzięki, upsss... nie śledzę widać tak dokładnie, naprawdę nie wiedziałam :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 12, 2013 10:22 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Dobiega końca modernizacja linii kolejowej do Szklarskiej Poręby

W li­sto­pa­dzie po­dróż­ni będą mogli sko­rzy­stać z po­łą­cze­nia ko­le­jo­we­go po­mię­dzy Je­le­nią Górą i Szklar­ską Po­rę­bą, która jest jed­nym z więk­szych ku­ror­tów tu­ry­stycz­nych w Kar­ko­no­szach. Koń­czy się re­mont linii ko­le­jo­wej po­mię­dzy sta­cja­mi Pie­cho­wi­ce i Szklar­ska Po­rę­ba Górna.

Jak po­in­for­mo­wał rzecz­nik pra­so­wy PKP Pol­skie Linie Ko­le­jo­we Mi­ro­sław Sie­mie­niec, dzię­ki mo­der­ni­za­cji 12-ki­lo­me­tro­we­go od­cin­ka torów po­dróż­ni do­ja­dą do Szklar­skiej Po­rę­by bez­po­śred­nio z War­sza­wy, Olsz­ty­na, Po­zna­nia czy Wro­cła­wia. Pierw­sze po­cią­gi prze­ja­dą tą trasą praw­do­po­dob­nie już w li­sto­pa­dzie.

Trwa­ją­cy od grud­nia ze­szłe­go roku re­mont, oprócz mo­der­ni­za­cji torów, prze­wi­du­je wy­mia­nę roz­jaz­dów po­mię­dzy sta­cja­mi w Pie­cho­wi­cach i Szklar­skiej Po­rę­bie Gór­nej. - Re­mon­to­wa­ne są obiek­ty in­ży­nie­ryj­ne oraz prze­jaz­dy ko­le­jo­wo-dro­go­we. Stan­dard ob­słu­gi po­dróż­nych po­pra­wi prze­bu­do­wa pe­ro­nów - po­in­for­mo­wał rzecz­nik.

Sie­mie­niec pod­kre­ślił, że linia z Je­le­niej Góry do Szklar­skiej Po­rę­by to ty­po­wo gór­ska trasa. - Widać z niej Kar­ko­no­sze i Góry Izer­skie. Po­mię­dzy Pie­cho­wi­ca­mi a Szklar­ska Po­rę­bą na od­cin­ku 12 ki­lo­me­trów po­ciąg po­ko­nu­je wy­so­kość 313 m. Sta­cja Szklar­ska Po­rę­ba Górna jest na wy­so­ko­ści 708 me­trów nad po­zio­mem morza - dodał.

Po­now­ne uru­cho­mie­nie tej linii ko­le­jo­wej jest klu­czo­we dla ruchu tu­ry­stycz­ne­go w tym re­jo­nie Kar­ko­no­szy. Se­kre­tarz mia­sta Szklar­ska Po­rę­ba Fe­liks Rosik pod­kre­ślił, że przy­wró­ce­nie po­łą­cze­nia ko­le­jo­we­go znacz­nie uła­twi tu­ry­stom i miesz­kań­com tego re­gio­nu prze­miesz­cza­nie się pod­czas im­prez ma­so­wych or­ga­ni­zo­wa­nych w kur­cie i jego oko­li­cach, w tym pod­czas Biegu Pia­stów – do­rocz­nej im­pre­zy nar­ciar­skiej od­by­wa­ją­ce się na po­ło­żo­nej nie­opo­dal Szklar­skiej Po­rę­by Po­la­nie Ja­ku­szyc­kiej.

Re­mont linii ko­le­jo­wej fi­nan­so­wa­ny jest w prze­wa­ża­ją­cej czę­ści z fun­du­szy unij­nych. Cał­ko­wi­ta war­tość tej in­we­sty­cji to 34 mln zł.


Trasa z Wrocławia:
Wrocław Główny
Wrocław Zachodni
Smolec
Sadowice Wrocławskie
Kąty Wrocławskie
Mietków
Imbramowice
Żarów
Jaworzyna Śląska
Świebodzice
Wałbrzych Szczawienko
Wałbrzych Miasto
Wałbrzych Główny
Boguszów Gorce Wschód
Boguszów Gorce
Boguszów Gorce Zachód
Witków Śląski
Sędzisław
Marciszów
Ciechanowice
Janowice Wielkie
Trzcińsko
Wojanów
Jelenia Góra
Jelenia Góra Zachodnia
Jelenia Góra Cieplice
Jelenia Góra Orle
Jelenia Góra Sobieszów
Piechowice Dolne
Piechowice
Górzyniec
Szklarska Poręba Dolna
Szklarska Poręba Średnia
Szklarska Poręba Górna

http://dolny-slask.org.pl/4145830,foto.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 8:39 am 
Weteran

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 11:42 am
Posty: 114
Lokalizacja: Szczecin
Niech kończą jak najszybciej :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 1:32 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn paź 14, 2013 12:49 pm
Posty: 5
Popieram, niech ten remont skończy się jak najszybciej :)

_________________
Świetnie zorganizowane szkolenia narciarskie prowadzone przez profesjonalistów:
Kod:
http://www.grupaszafranski.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lis 08, 2013 8:17 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 5:14 pm
Posty: 379
Lokalizacja: Kraków
Dobra. 5 post z reklamą noclegu. Czas na bana.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 12:07 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 30, 2010 11:59 am
Posty: 66
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Wczoraj Polskibus uruchomił połączenia Wrocław-Zakopane, jak ktoś poszuka to może uda się jeszcze znaleźć bilety nawet po 1zł
http://www.polskibus.com/pr-p16-launch-pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL