Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 18, 2024 4:02 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 17, 2019 10:38 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 17, 2019 10:16 am
Posty: 2
Cześć Wam,

Przekopałem już trochę forum i jednoznacznej odpowiedzi, a co ważniejsze aktualnej na moje pytanie nie znalazłem. Jednak widzę, że to temat bardzo "oklepany" i pewna fala krytyki spadnie na mnie na pewno za założenie tego tematu. Już dobrych kilka lat chodzę po Tatrach nigdy jednak nie byłem zmotoryzowany, zawsze jeździłem niezawodnymi busami. "Apetyt rośnie w miarę jedzenia", więc chcąc zaoszczędzić jak najwięcej czasu i przeznaczyć go na pobyt na samej grani/szczycie trzeba wcześnie się pojawić na szlaku. Z Kuźnic nie było problemów, najwyżej się człowiek nie wyspał ale na szlaku był wcześnie i tłumy omijał, więc na szlakach trudniejszych zagrożenie było mniejsze i przyjemność większa. Zatem przechodząc do pytań...

- Jak wygląda parkowanie w godzinach mocno porannych (między 05 a 06 rano) w takich miejscach jak Chochołowska czy na słynnym MOKO? Głównie mam na myśli czy można parkować i czy opłata zostanie naliczona przy wyjeździe. Czy może pracownik parkingu będzie robił problemy, że "to auto nie ma zakupionego biletu" i nie wiem "będziemy holować"? A może nie można wjechać tak rano na parking z innych przyczyn.
- Kolejne pytanie jak to wygląda po stronie Słowackiej (ogólnie lub np. w Zwierówce, z której mam zamiar uderzyć na Kopy i Rochacze)? Precyzując pytanie to pytam, o to samo co wyżej tylko po stronie Słowackiej.

Wybiorę się w te miejsca tak czy inaczej i zdam relację jak to wygląda w powyżej zarysowanych warunkach, jeżeli post nie zostanie skasowany. :)

Pozdrawiam,
Anski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 17, 2019 11:36 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Pod Zwerowka parking na ta chwile jest bezpłatny jedynie miejsca wyłączone to przy przystanku autobusowym i są też miejsca wydzielone dla gości schroniska... W nocy nie bylo nigdy problemu z parkingiem.

Na Palenicy zazwyczaj parkingowy jest cała noc i normalnie kasuje za wjazd na parking.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 17, 2019 1:01 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 17, 2019 10:16 am
Posty: 2
Dzięki za odpowiedź. Krótko zwięźle i na temat. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL