Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:06 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr wrz 27, 2017 3:22 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 27, 2017 3:13 pm
Posty: 2
Witam Państwa serdecznie,

Mój pierwszy wpis niestety ma za cel podzielenie się z Państwem nieprzyjemnym traktowaniem jakiego doznałem.
Jestem rodowitym krakowianinem jednak od 40 lat mieszkam w Sydney, Australia. Do Polski przyjeżdżam sporadycznie i za każdym razem chcę spędzić choć kilka dni w naszych pięknych górach. W czasie ostatniej wizyty spędzilem wspaniały tydzien “Pod Honem” w Bieszczadach. W tym roku byłem kilka dni w Tatrach, ale to było mało więc postanowiłem spędzić kilka dodatkowych dni w ciszy Zubrzycy Górnej.
Patrząc na to co mnie spotkało widzę że nie był to najlepszy pomysł.

Pozdrawiam serdecznie
Melvin


“Zakamionkiem”
379, 34-484 Zubrzyca Górna, Poland

Zamiast recenzji...list do włascicielki.

Tak jak zostałem przez Panią potraktowany przeszło wszelkie granice nie tylko przyzwoitości ale również humanitarnego zachowania wobec drugiego człowieka.
Nie będę się rozwodził nad wieloma sposobami rozwiązania zaistnialej dziś sytuacji gdyż wiem że w Pani przypadku to strata czasu.
Ale by wyprosić gościa z pustego domu noclegowego za to, że jego jedynym “przestępstwem” było pojawienie się bez rezerwacji.....to przechodzi ludzkie pojęcie.
Pomyłkę z datą mojej rezerwacji skorygowalem 17 min pózniej a Pani moją korektę potwierdziła w swojej kolejnej do mnie odpowiedzi.
Nie w tym jednak tkwi sedno sprawy. Nawet gdybym pojawił się na progu obiektu z pokojami gościnnymi nie posiadając uprzedniej rezerwacji to nie jest powód by mnie wyrzucić za drzwi. A tym bardziej w górach, gdzie obowiązują specjalne prawa gościnnosci.
Na Pani stronie internetowej jest prominentnie zamieszczony cytat z fraszki Jana Kochanowskiego: “Gościu, siądź pod mym liściem, a odpocznij sobie” Pani zachowanie było wręcz profanacją tych słów.
Potraktowala mnie Pani w sposób skandaliczny.
Nakazała mi Pani opuszczenie obiektu położonego na kompletnym odludziu wiedząc że nie przybyłem samochodom. Skazała mnie Pani na ponad godzinny powrotny marsz przez pustkowie w zimny i deszczowy wieczór.
Szedłem ponad 5 km do miejscowości skąd o tak póznej porze dnia nie można się wydostać i moja powrotna podróż do Krakowa, skąd przyjechałem, nie była mozliwa.
To zachowanie było nie tylko przeciwne wszelkim zasadom zawodu hotelarskiego lecz również przeciwne wszystkim zasadom na jakich opierają się cywilizowani ludzie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL