Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:52 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn wrz 16, 2013 6:43 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Ja już widziałem w swoim krótkim życiu, jak ludzie tracili oszczędności swojego życia, albo zadłużali się na kolejne 30 lat. Jakoś tak w większości ludzi siedzi ta chęć łatwego zarobienia pieniędzy. Tak właśnie, to jest zachłanność. Trzeba sobie uświadomić, ze nie ma niczego ekstra bez ryzyka.

Ciekawym pytaniem jest, czy w ogóle ktokolwiek kalkuluje, że może stracić pieniądze w takiej grze? Nawet zakładając, ze jest ona uczciwa, to przecież szansa straty tej kasy jest na prawdę bardzo duża.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 16, 2013 6:53 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
To tak jak byś zapytał inwestorów w Amber Gold czy wkalkulowali stratę. Było sporo ostatnimi czasy na ten temat w prasie. Różne są oceny ale zawsze przewijają się dwa słowa - chciwość i naiwność.
Salon gier na Gubałówce to ten sam przykład tylko level niżej. Taka inwestycja dla każdego :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 16, 2013 8:25 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Ostatnio młody koleś przegrał 3 stówki... a dziewczyna stała z boku i z niedowierzaniem kręciła głową :).
W sumie to już jest tam kilka grupek kanciarzy... u jednego przez prawie 2h grała starsza Pani ok 70l na pewno turystka ciekawe ile wygrała :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 17, 2013 11:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Sorry, ale tak sobie czytam ten temat i do głowy przychodzi mi tylko jedno: jakim jemiołem trzeba być żeby dać się jakimś nieciekawym typom na deptaku wciągnąć w grę w trzy kubki? :scratch:
Takie klimaty to się omija szerokim łukiem (chyba że się je lubi).

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 17, 2013 11:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Eee, nie przesadzaj. Każdy człowiek w życiu popełnia jakieś błędy, których się później wstydzi.
Ale co za ... trzeba być, żeby się nimi jeszcze potem chwalić na forum ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 17, 2013 11:25 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Rohu napisał(a):
Eee, nie przesadzaj. Każdy człowiek w życiu popełnia jakieś błędy, których potem się wstydzi.


Nie no luz, też mam swoje na sumieniu.
Ale aż tak naiwna nie byłam chyba nigdy. Kurna, przecież te słynne trzy kubki to klasyka. Kojarzę to nawet z filmów (ktoś wspomniał Dolasa - stamtąd?), z książek - już pomijam że nienawidzę jak mnie ktoś nagabuje.
No ok, człowiek dał się zrobić, bywa, ale żeby teraz płakać i się bulwersować na publicznym forum - mnie by było wstyd się przyznać.

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 19, 2013 4:32 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/?mod= ... 1&id=20290 :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 19, 2013 5:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Widać nie swój :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 20, 2013 11:20 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 08, 2013 12:17 pm
Posty: 28
Podobno teraz częściej stoją pod pawilonem handlowym jak się idzie na Gubałówkę.

_________________
Wielkie rzeczy się dzieją kiedy się spotykają ludzie z górami...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 20, 2013 10:25 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 3:31 am
Posty: 7
Lokalizacja: Poznań
Jak to się mówi, gdyby człowiek wiedział, że się przewróci to by usiadł.

Działaj w karnym, smaruj paszkwile, zdawaj relacje - na pocieszenie powiem Ci że nie poniesiesz kosztów. Cywilne sobie odpuść.

Pozdroł

_________________
"Jeszcze kilka niewidzących kroków, jeszcze upadek, jeszcze parę metrów. Namiot. Życie. Zwycięstwo." - Kowalewski, Paczkowski "Mount Everest"

https://www.facebook.com/GorskiPoznan

do it hard or die trying


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 23, 2013 6:55 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
I złodzieją !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 23, 2013 7:32 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Wiejska Szamanka napisał(a):
beny napisał(a):
goscią.
Stefan 1856 napisał(a):
I złodzieją

I szóbrawcą też
:mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 02, 2013 5:19 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
I działają :shock:

(...)- Od wielu lat nikt nie może uporać się z oszustami od 3 kubków. Może uda się to panu?

- Śledzę fora internetowe, m.in. Tygodnika Podhalańskiego, i widzę, że jest to jeden z głównych problemów mieszkańców i przyjezdnych. Przeglądałem już zestawienia statystyczne za 2 kwartały. Wiem, że policjanci 36 razy reagowali pozytywnie, nakładane były przez sąd kary. W zeszłym roku organizator tego procederu został aresztowany. Gra w 3 kubki jest specyficznym procederem w takich miejscowościach, jak Zakopane i Sopot. Osoby zatrzymane przez policję po wpłaceniu grzywny dalej uprawiają ten proceder. Będę na ten temat rozmawiał z burmistrzem, starostą. Pozostaje kwestia monitoringu, rozpoznania, w jakich miejscach uprawiają ten proceder i odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób my możemy uprzykrzyć im życie, aby Zakopane było dla nich niegościnne.(...)
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/?mod=news&id=18807


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 02, 2013 6:58 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
A ja nie chcę żeby policja traciła czas i fundusze na walkę z takimi rzeczami. W prawie rzymskim jest taka zasada - "chcącemu nie dzieje się krzywda" i ona jest bardzo dobra.
Kiedyś z tych problemów i usiłowań będziemy się z zażenowaniem śmiać jak dziś ze straszliwej mafii, która nielegalnie obracała krempliną w serialu "07 zgłoś się" albo jeszcze gorszej ośmiornicy w postaci Zbigniewa Buczkowskiego z teściem, wymieniającego grubsze nominały na miedziaki u konduktorów tramwajowych, z których to miedziaków tłoczyli ręczną wajchą święte medaliki, które sprzedawali na odpustach. Toż to gorsze niż Al-Kaida z roczną produkcją saletry amonowej z puławskich azotów w rękach, doprawdy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 02, 2013 7:17 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
atopos napisał(a):
A ja nie chcę żeby policja traciła czas i fundusze na walkę z takimi rzeczami.

Ale te 36 osób najwyraźniej chciało :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz paź 03, 2013 8:57 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 08, 2013 12:17 pm
Posty: 28
Nikt im nic nie zrobi - proste.

_________________
Wielkie rzeczy się dzieją kiedy się spotykają ludzie z górami...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt paź 11, 2013 2:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
www.tygodnikpodhalanski.pl/index.php?mo ... 1&id=20494

Ktoś tu chciał fikać tym cwaniaczkom?
:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt paź 11, 2013 3:41 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Zdaje sie że tam sie robi nieprzyjemnie, ale Gubałówka zawsze miała nie za dobra opinie jesli chodziło o autochtonów :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 13, 2013 8:08 am 
Swój

Dołączył(a): Śr maja 22, 2013 12:46 pm
Posty: 44
Lokalizacja: Myślenice
A propos różnej maści oszustów, najlepszy jest stary wyjadacz z Krupówek sprzedający Skaczącą Myszkę Miki 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 12, 2013 11:14 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 22, 2013 10:44 pm
Posty: 18
Witam po dluzszej nieobecnosci byla rozprawa sad nalozyl grzywne bo sie przyznal ze oszukiwal to czy ja teraz moge zalozyc przeciwko kolesiowi sprawe cywilna?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 13, 2013 12:16 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Tak po prostu przyszedł do sądu i się przyznał?
:scratch:
Coś tu nie teges

Nie wiem co możesz, ale na pewno powinieneś zacząć od tego http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 13, 2013 7:39 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 22, 2013 10:44 pm
Posty: 18
w dniu rozprawy po poproszeniu na sale oswiadczyl ze zmienia zeznania i sie przyznal sedzina pytala czy sie do wszystkiego przyznaje a jako swiadek bylem ja i policjant z zakopianskiej policji ktory przyjmowal moje zeznania w dniu kiedy zostalem oszukany co dalej sprawa cywilna?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 13, 2013 9:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4325
Lokalizacja: Kraków
marcins napisał(a):
sad nalozyl grzywne bo sie przyznal ze oszukiwal to czy ja teraz moge zalozyc przeciwko kolesiowi sprawe cywilna?

Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, to musisz sobie radzić sam. Zresztą mogłeś to zrobić wcześniej. Aparat państwowego terroru Ci nie pomoże, ściągną sobie grzywnę/posadzą kogoś, kto złamał paragraf, i tyle. Twoje pieniądze nie obchodzą nikogo, oprócz Ciebie. No i prawników, którym będziesz musiał zapłacić za prowadzenie i założenie sprawy.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 04, 2014 11:32 am 
Nowy

Dołączył(a): So gru 21, 2013 10:28 am
Posty: 4
Czytam ten temat i wprost nie potrafię uwierzyć w to, jak naiwni są ludzie. A wszystkie problemy tak naprawdę biorą swój początek z chciwości:) Mogłabym jeszcze postawić złotówkę czy 2zł na jakiś tam śmieszny los czy coś w tym rodzaju, tak dla zabawy, ale nie jakiekolwiek większe pieniądze i to jeszcze w jakiejś podejrzanej grze, u podejrzanego człowieka... Grając w cokolwiek zawsze trzeba liczyć się z przegraną...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 05, 2014 12:12 pm 
Nowy

Dołączył(a): N lut 07, 2010 3:03 pm
Posty: 29
Lokalizacja: Gdańsk
Tak jak ktoś już wcześniej napisał w tą grę się nigdy nie wygrywa. Jeśli to byłoby możliwe pewnie można byłby to bardziej legalnie robić i nie uciekać przed policją czy innymi służbami.
Jeśli jednak komuś udaje się coś wygrywać i nie jest osobą podstawioną to oznacza, że za chwilę go okradną kieszonkowcy (czyli Ci sami ludzie). Czasem dają wygrać parę stów zwykłym ludziom, by zobaczyć ile kasy mają w portfelu i zwyczajnie potem okraść.
Poza tym dziwi mnie, że policja czy inne służby po "cywilu" nie potrafią ich wyłapywać. Trochę dziwne, ale w tym kraju wszystko możliwe.
Ja jak ich widzę to szerokim łukiem od razu omijam, bo ich tylu jest tam, że nawet zwykłego oglądacza mogą szybciutko okraść. Wystarczy popatrzeć jak policja podjeżdża to ilu ich ucieka w promieniu kilkudziesięciu metrów od kubeczków.

Dziwi mnie, że jeszcze kogoś potrafią namówić na grę (po tylu apelach w prasie, radio czy telewizji).

_________________
http://gorskapasja.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 14, 2014 3:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
A co masz nadzieję, na uczciwą partyjkę "trzech kart"??? :mrgreen:

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 17, 2014 12:32 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 9:35 pm
Posty: 1125
kilerus napisał(a):
Pewnego pięknego dnia trafią na kogoś i życie odpłynie w siną dal i tak powinno być...

Najlepsza metoda to nie grac! A swoja droga znam przypadek gdzie kubkarze ze swoimi tapeciarami darli zelówy. Było to na deptaku w Mielnie latem. Pech chciał, że trafili na gosci z Gdyni, a owi goście to byli rugbiści Arki hue hue :evil:

_________________
Omówienie sezonu ograniczam do rejonu Morskiego Oka i Tatr Zachodnich (...). By zasłużyć na wyróżnienie w rejonie Hali trzeba by najtrudniejszą tamtejszą drogę przejść nocą, samotnie i w kapciach. - Władysław Cywiński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 29, 2014 12:49 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt sie 29, 2014 12:08 pm
Posty: 1
No tak. Z hazardem to nie ma nic wspólnego. Jest to czyste oszustwo. W momencie, gdy już wybierasz kubek musisz pokazać kasę, sam koleś macha plikiem pieniędzy cały czas koncentrując na tym uwagę. Do tego kręci się paru zasłaniających w odpowiednim momencie kubki. Wtedy właśnie następuje podmianka do drugiego kubka. Ogólnie uprawiam "hazard", ponieważ potrafię dobrze liczyć i nie wychodzę na tym źle. Nawet moja praca polega poniekąd na ocenie ryzyka i odpowiednim inwestowaniu. Opiszę zatem taktykę, którą zastosowali na mnie.
Pan kubeczki wymieszał, zobaczyłem gdzie kulka powędrowała, powiedziałem swojej dziewczynie, że jest w tamtym kubku i z ciekawości chciałem zobaczyć czy aby na pewno - i to był błąd, pierwszy grzech. Od razu jeden niby przechodzień się zainteresował i powiedział, że on też widział i czy razem nie postawimy - ja 100 zł on 200 zł (jednym z ich chwytów jest to, że postawisz 200 zł dostaniesz 400 zł spowrotem - czyli masz w kieszeni 600 zł jak się uda) i powiedział, że najwyżej podzielimy się 50/50 bo jemu tylko migło. W międzyczasie Pan od kubków już jeden pusty pokazał, zostały dwa, więc było 50% szans. Matematycznie rzecz biorąc - deal życia. Jednak trzeba było wyjąć gotówę i właśnie wtedy gdy ty i wszyscy w tłumie patrzą się na twój portfel, a reszta osób podłożonych dodatkowo zasłania Pana od kubków, piłeczka zostaje podmieniona. Trik stary jak świat, podstawy iluzjonizmu. Dodam, że cała akcja trwała może 15-20 sek. więc nie masz czasu się zastanowić, myślisz tylko że widziałeś piłeczkę, jest 100% pewniak i będzie to łatwa gotówka - drugi grzech chciwość.
100 zł to nie majątek, na biednego nie trafiło - bardziej boli wstyd, że się człowiek przez zwykłą ciekawość dał nabrać na taką głupotę i szybko było za późno. Dodam, że jeszcze minutę wcześniej jak widzieliśmy pierwszego "Pana hazardzistę" to sobie pomyślałem, że to totalna głupota, więc siedząc przed monitorem i patrząc na te wiadomości też bym z politowaniem czytał wypowiedzi oszukanych. A mimo to zostałem wciągnięty. Nie sparzy się ten kto nie ma do czynienia z ogniem. Dlatego omijać to szerokim łukiem, powstrzymać ciekawość i co gorsza chciwość. Oni na tym zarabiają, to jest poniekąd ich zawód. Skoro żyją i mają za co żyć to znaczy, że są w tym dobrzy. Jak trafią do więzienia to tylko im wygodniej będzie, a nasze pieniądze tak czy siak pójdą na utrzymanie ich śmierdzących tyłków. Ręcę powinno się obcinać za coś takiego, jak za starych czasów :).
Na większą przestrogę - zaraz po tym wydarzeniu podszedł do mnie zrozpaczony chłopak z dziewczyną mówiąc, że trzeba coś z tym zrobić bo on stracił tam 600 zł i teraz nie ma za co do domu wrócić. Pierwsza zasada gry pieniężnej: "nie grasz pieniędzmi, których nie możesz stracić". Po 5 min. oszustów już nie było. Szkoda mi chłopaka, ale 600 zł...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 08, 2014 8:42 am 
Też spotkałam tych oszustów, na szczęście ktoś wcześniej mi powiedział kim oni są i nie dałam się wciągnąć w ich głupie gry, niestety są jeszcze nieświadomi ludzie, którzy dają się oszukać przez tych kolesi :? :shock:


Góra
  
 
PostNapisane: N sie 23, 2015 11:58 am 
Nowy

Dołączył(a): N sie 23, 2015 11:51 am
Posty: 1
ostrzegam! w tej chwili to nawet tak nie wygląda jak na filmie na youtube-atrakcje na Gubałówce:
przechodząc obok, nawet nie zatrzymując się,spojrzałam na kubki,facet wyłapał mój wzrok i zapytał , gdzie widziałam,odpowiedziałam,że pod niebieskim-podniósł-rzeczywiście tam była kula-powiedział-wygrała pani 200zł, niech mi tylko pani pokaże ,że ma pani 200zł . pomyślałam - no to dobrze,wezmę pieniądze i pójdę dalej, wstydzę się tego,że uwierzyłam w to,że pozwoli mi odejść z "wygraną". Zaczęłam szukać w torebce portfela ,otworzyłam go nawet specjalnie nie wyciągając z torebki, nie zwróciłam nawet uwagi,że wiszą nade mną dwie głowy zaglądające do środka: widoczny na filmie rozgrywający i "sympatyczny" dziadek,który " nie gra" również widoczny na filmie, nawet nie wiem ,kiedy rozgrywający włożył swoją łapę do mojej torebki wydarł całą zawartość portfela,wysypując część rzeczy z torebki, zaczął błyskawicznie odliczać pieniądze ,przekładając z ręki do ręki,mówiąc przy tym, że ja tyle stawiam, nie pomogły moje krzyki : proszę mi oddać te pieniądze! Nikt nie reagował-bo całe towarzystwo było "zainteresowane"( na filmie widać jeszcze babcię),po czym nagle krzyk: co pani pokazała?!(chodzi o kubki), kiedy ja nic nie pokazywałam,tylko krzyczałam,żeby oddał mi pieniądze(ok 800-900zł),zbierałam jednocześnie z chodnika wysypane rzeczy z torebki,facet schował pieniądze do kieszeni i zaczął grać dalej, jakby nigdy nic, Jak dalej mówiłam ,żeby oddał mi pieniądze, wyciągnął stówkę z kieszeni łaskawca- wcisnął do ręki mojemu płaczącemu dziecku , mówiąc: tylko nie dawaj mamie i wypchnął nas, żebym sobie poszła. dziadek odciągał mnie ,żebym nie robiła hałasu i nie odstraszała następnych. Mówiąc ,żebym już nie grała więcej, wmawiał mi ,że obstawiałam 4 razy,kiedy jednak wracałam do "stoiska", żeby obserwować proceder,krzyczał za mną- czy pani jest normalna? Stałam i przyglądałam się, jednak facet widząc mnie, wiedział,że będę robić "złą robotę" i ostrzegać ludzi, zwinął interes mówiąc,że robi przerwę.Wiem,że byłam póżniej długo obserwowana, co robię .Zgłosiłam sprawę na policję,czytając jednak różne fora na ten temat, widzę , że to nic nie daje. MONITORING-Zakopiańczycy-walczcie o monitoring na Gubałówce i na Krupówkach, w ten sposób walczyć będziecie o dobre imię swojego miasta. Wielu pisze,że ludzie tacy jak ja to barany , co dają się strzyc, może i tak ,ale to nie usprawiedliwia tego ZŁODZIEJSTWA w żaden sposób, bo to już nawet nie jest oszustwo--tylko złodziejstwo. Ludzie potraktowani w ten sposób jak mnie potraktowano- nie wstydżcie się tego- nie miejcie poczucia winy , jak ja na początku miałam. Opisuję wszystko tak dokładnie,żeby ostrzec jak największą grupę osób, nie dajcie się wciągnąć , nawet nie patrzcie w ich stronę, bo tak Was wmanipulują,że nawet nie grając, stracicie wszystko. I jeszcze informacja dla całego "towarzystwa" - zabraliście pieniądze przeznaczone na leczenie dziecka, wiem,że takich bezwzględnych ludzi to nie wzruszy, ale też wiem,że krzywda tych wszystkich ludzi i moja wróci do was kiedyś i to całkiem niedługo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL