Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 06, 2024 1:54 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 23, 2012 2:54 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 3:56 am
Posty: 2343
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
To nawet dla mnie był koniec świata.

Rohu napisał(a):
ak mi się odechce chodzić po górach

Że co??? Że jak??? :lol:

_________________
Powolutku do przodu, mamy już stronę !!! :) :arrow: http://pomagamoli.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 23, 2012 9:15 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
Rohu napisał(a):
Jak mi się odechce chodzić po górach, to z pewnością zacznę odwiedzać takie miejsca.

wtedy nie będzie już czego zwiedzać

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 24, 2012 9:48 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
cholera! tresor!
ale super foty z MRU!
czym robione?
mój cholernik w podziemiach się buntuje... :|

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 24, 2012 6:19 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 3:56 am
Posty: 2343
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
Czuję statyw, nawet z moim wdechem by nie weszło :lol:

_________________
Powolutku do przodu, mamy już stronę !!! :) :arrow: http://pomagamoli.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 07, 2012 3:43 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 5:33 pm
Posty: 203
Cytuj:
czym robione?


Przepraszam ze teraz odpisuje:)
jak dobrze pamietam Sony A580,czy to wazne jaki aparat? wazne zeby byl pelen Manual i mozna bawic sie w podziemiu.


Sofia napisał(a):
Czuję statyw


oczywiscie ze tak :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 19, 2012 3:55 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
tresor napisał(a):
pelen Manual

co truuu, to truuu...

to co Sofia? następnym razem zabieramy zapas parówek na 3 dni do jednego bunkra i AUTO zamieniamy na MANUAL :rofl_an:

niestety moja wyobraźnia nie jest aż tak bujna - przepraszam :D

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2012 5:56 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
Miałam wczoraj przed pracą "zwiedzać" Wieliczkę.. :wink: trafiło na wyjazd włoskiej ekipy-huczny,z orkiestrą,pochodem,no pożegnanie po polsku 8)
Obrazek
Potem czasu na zwiedzanie nie było,więc był bieg przez miasto i do roboty:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Muszę zawitać do Wieliczki,byłam tam jako dzieciak,na wycieczce,w kopalni..przyznam,że podobało mi się wczoraj,ale muszę to sobie obejrzeć wszystko na spokojnie :wink:

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 30, 2012 6:46 pm 
Nowy

Dołączył(a): So cze 30, 2012 6:43 pm
Posty: 1
Ja już od dawna sobie powtarzam i rodzinie, że najpierw trzeba zobczyć polskę wzdłuż i wszerz, a dopiero pchać się dalej po za granicę :mrgreen:

_________________
Robotyka dla dzieci to idealne hobby w wolnym czasie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 03, 2012 10:28 am 
zapraszam w góry świętokrzyskie gdzie możesz ze mną odwiedzić muzeum Sienkiewicza w Oblęgorku, Minerałów i skamieniałości w Św. Katarzynie. Kluczowym punktem pielgrzymkowym w województwie Świętokrzyskim jest Klasztor Św. Krzyża na Łysej Górze ze znajdującymi się tam relikwiami krzyża na którym zmarł Chrystus. Jako że pielgrzymki z przewodnikiem Andrzejem są zawsze bardzo wyjątkowe a czas spędzony wspólnie to czas radosny, istnieje opcja oprowadzenia Waszej wyjątkowej wycieczki przez przebranego przewodnika w kostium BABY JAGI. Jakby ktoś był zainteresowany przewodnikiem to proszę dzwonić 609-548-173 lub odwiedzić stronę http://andrzej-niedbala.zinf.pl


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 03, 2012 10:41 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
gregorex napisał(a):
zapraszam w góry świętokrzyskie gdzie możesz ze mną odwiedzić muzeum Sienkiewicza w Oblęgorku, Minerałów i skamieniałości w Św. Katarzynie. Kluczowym punktem pielgrzymkowym w województwie Świętokrzyskim jest Klasztor Św. Krzyża na Łysej Górze ze znajdującymi się tam relikwiami krzyża na którym zmarł Chrystus. Jako że pielgrzymki z przewodnikiem Andrzejem są zawsze bardzo wyjątkowe a czas spędzony wspólnie to czas radosny, istnieje opcja oprowadzenia Waszej wyjątkowej wycieczki przez przebranego przewodnika w kostium BABY JAGI. Jakby ktoś był zainteresowany przewodnikiem to proszę dzwonić 609-548-173 lub odwiedzić stronę http://andrzej-niedbala.zinf.pl

jak nie ma opcji oprowadzania przez przewodnika przebranego za Tuska to won!

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 03, 2012 11:25 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
gregorex napisał(a):
istnieje opcja oprowadzenia Waszej wyjątkowej wycieczki przez przebranego przewodnika w kostium BABY JAGI.


Niektórzy nie muszą się nawet przebierać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 10:04 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Bystrzyca Kłodzka

Rynek.

Obrazek

Figura św. Jana Nepomucena.

Obrazek

Fragmenty murów obronnych.

Obrazek

Obrazek

Mały Rynek (na środku widoczny pręgierz...)

Obrazek

Widok z baszty.

Obrazek

Obrazek

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 11:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
Keff, Bystrzyca to jedno z bardziej klimatycznych miejscowości w Kotlinie i w ogóle całym Dolnym Śląsku.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 11:40 am 
Swój

Dołączył(a): Pn paź 08, 2012 9:31 am
Posty: 61
Lokalizacja: Księstwo Bytomskie
Dolny Śląsk się budzi po nieprzyjaznym okresie dominacji systemu "Demokracji Ludowej" :P

Tymczasem zapraszam na odwiedziny z Podlasia.



Spacerkiem po słonecznych Siedlcach

Mając wolny weekend i kilkadziesiąt zł. kupiłem bilet podróżnika i wyruszyłem w Polskę.

Ostatecznie wylądowałem w Siedlcach. Sympatyczne, czyste miasto, w którym przeplata się zabudowa rezydencjonalna jak i spotkać można tu skromne drewniane domki pozbawione łazienki. Gównie dominuje zabudowa jednorodzinna oraz osiedla mieszkaniowe, (blokowiska) które zawdzięczają swe istnienie dobrze prosperującym zakładom pracy, przyczyniającym się do ich powstania w okresie demokracji ludowej.

Wszak z nazwy jest wiele miejscowości w Polsce pod tą nazwą, chodzi o Siedlce położone nad rzeczką Muchawką, we wschodniej części woj. mazowieckiego. Siedlce przez wieki związane były i są z Podlasiem, nazywane są nawet stolicą południowego Podlasia. Natomiast mieszkańcy miasta i większa część całego powiatu siedleckiego również uważają się za Podlasiaków.

W tej chwili Siedlce zamieszkuje ponad 75 tys. ludzi. Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi już z 1448 r., kiedy to jako wieś należała do rodu Gniewoszów - Siedleckich.

Więcej tu: http://szlakiibezdroza.blogspot.com/201 ... lcach.html

_________________
http://szlakiibezdroza.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 11, 2012 7:29 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): So lis 24, 2012 7:17 pm
Posty: 1562
Dawno temu....byłam w Starym Gierałtowie... mówią na to miejsce, "gdzie diabeł mówi dobranoc", może dlatego, że nie ma tam zasięgu telefonicznego...i bezpośrednio nie ma żadnej komunikacji autobusowej, czy PKP.... Ujęło mnie to miejsce...to jakby się tam czas zatrzymał. To jest nie daleko Stronia Śląskiego... Byłam tam złotą jesienią, pamiętam niespotykany tą porą roku kolor liści na drzewach...trochę czerwieni z fioletem :) Niezwykłe miejsce, a to zdjęcie poniżej nie oddaje tego, trzeba się przekonać w realu :) Mnie urzekło, choć na pewno wiele z was było już tam.. Na pewno tam jeszcze kiedyś wrócę:)


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 12, 2012 3:32 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Uwielbiam ten rejon, Góry Złote to chyba najdziksze góry w Polsce. Ile razy tam byłem to nigdy nikogo na szlaku nie spotkałem. Najlepsze są wycieczki do Bielic zimą, jedzie się w tunelu ze śniegu, a szlaki są nieprzetarte. Kiedyś na Kowadło wchodziliśmy kilka godzin w śniegu do pasa, a w niektórych miejscach po pachy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 12, 2012 11:17 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): So lis 24, 2012 7:17 pm
Posty: 1562
Cytuj:
Uwielbiam ten rejon, Góry Złote to chyba najdziksze góry w Polsce. Ile razy tam byłem to nigdy nikogo na szlaku nie spotkałem. Najlepsze są wycieczki do Bielic zimą, jedzie się w tunelu ze śniegu, a szlaki są nieprzetarte. Kiedyś na Kowadło wchodziliśmy kilka godzin w śniegu do pasa, a w niektórych miejscach po pachy.


Nigdy tak na prawdę, nie miałam okazji zobaczyć tyle śniegu.... Góry Złote chyba są dzikie.... a kojarzą mi się trochę z Bieszczadami, z opowiadań, bo w Bieszczadach nie byłam jeszcze...

_________________
nie pozwól mi zapomnieć, jak to jest tam wysoko...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 13, 2012 12:44 pm 
Są tutaj ludzie z okolić Wrocławia? szukam sprawdzonych miejsc na szybki wypad, weekend. Do tej pory jeździłam w okolice błędnych skał czyli Karłów itp. Ale ile można :) . Siedząc przez cały tydzień w mieście człowiek chce się wyciszyć, stąd ten pomysł na dwudniowe wypady poza miasto.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 13, 2012 12:58 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
I nie znasz innych miejsc w okolicach Wrocka? Słyszałaś o takich górach jak Karkonosze? Izery? Masyw Śnieżnika? Sowie? Jesioniki? Masyw Ślęży? Góry wokół Kotliny Kłodzkiej? Kamiennie? Pogórze Kaczawskie?
Czy po prostu nie chce Ci się wziąć mapy do ręki?

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 13, 2012 2:09 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Natalka napisał(a):
Nigdy tak na prawdę, nie miałam okazji zobaczyć tyle śniegu

Obrazek
Bielice

Natalka napisał(a):
Góry Złote chyba są dzikie.... a kojarzą mi się trochę z Bieszczadami

Bieszczady to dzikie były w latach 50-70 teraz to już zupełnie co innego. Polańczyk, Solina to teraz typowo turystyczne miejscowości, a w Wołosatem gdzie kończy się droga to ludzi czasami jak na Krupówkach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 13, 2012 8:40 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): So lis 24, 2012 7:17 pm
Posty: 1562
trekker napisał(a):
Bielice

teraz już widzę :) rzeczywiście, robi wrażenie :)


trekker napisał(a):
Bieszczady to dzikie były w latach 50-70 teraz to już zupełnie co innego. Polańczyk, Solina to teraz typowo turystyczne miejscowości, a w Wołosatem gdzie kończy się droga to ludzi czasami jak na Krupówkach.


hmm.... to w sumie, by się trochę zgadzało, znam z opowiadań mamy o Bieszczadach, która była tam ok 30 lat temu ostatnio... To mój obraz jaki miałam wymalowany przez lata, trochę się rozpłynął, ale i tak chciałabym tam kiedyś się wybrać :)

_________________
nie pozwól mi zapomnieć, jak to jest tam wysoko...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 13, 2012 11:55 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Natalka jeśli chodzi o dawne Bieszczady to polecam klimatyczny polski film

http://www.filmweb.pl/film/Baza+ludzi+u ... -1958-4081

8)

i http://vod.pl/rancho-texas,81616,w.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 14, 2012 9:54 am 
Krabul napisał(a):
I nie znasz innych miejsc w okolicach Wrocka? Słyszałaś o takich górach jak Karkonosze? Izery? Masyw Śnieżnika? Sowie? Jesioniki? Masyw Ślęży? Góry wokół Kotliny Kłodzkiej? Kamiennie? Pogórze Kaczawskie?
Czy po prostu nie chce Ci się wziąć mapy do ręki?


Pisząc posta na pewno nie miałam na myśli ogólniki typu "Karkonosze" tylko konkretne miejsca, sprawdzone przez ludzi np. schronisko na Przełęczy Srebrnej. Poza tym gdybym chciała studiować mapę nie rejestrowałabym się na tym forum, co sprowadza się do tego że od jeżdżenia palcem po mapie wolę konkretne propozycje od ludzi.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 14, 2012 12:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
karuszka napisał(a):
Poza tym gdybym chciała studiować mapę nie rejestrowałabym się na tym forum, co sprowadza się do tego że od jeżdżenia palcem po mapie wolę konkretne propozycje od ludzi.


Nie wiesz co tracisz.
Siedzenie nad mapą i planowanie wyjazdu daje w moim przypadku dużo radochy.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 14, 2012 12:54 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
_Sokrates_ napisał(a):
Nie wiesz co tracisz.
Otóż to.
Poza tym pytanie o "nie-ogólniki" z tak dużego obszaru nie podając w ogóle co Cię interesuje jest trochę zabawne, bo jeden Ci powie, żebyś wjechała wyciągiem na Kopę, drugi, żebyś przespała się w wiacie na Rozdrożu pod Wysokim Kamieniem przy -20 stopniach a trzeci żebyć próbowała sfotografować czarnego bociana żerującego koło schroniska Andrzejówka. I na co Ci takie informacje jeśli np. nie nocujesz poza schroniskami, nie lubisz kolejek i nie interesujesz się ptakami?

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 14, 2012 1:38 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
karuszka napisał(a):
od jeżdżenia palcem po mapie wolę konkretne propozycje od ludzi.

Tyle że każdą propozycję należałoby przestudiować właśnie z mapą 8)


_Sokrates_ napisał(a):
Siedzenie nad mapą i planowanie wyjazdu daje w moim przypadku dużo radochy.

Dokładnie, zorganizowanie samemu jakiegoś wypadu jest znacznie ciekawsze niż pojechanie na gotowe no i dobrze też jest wiedzieć gdzie się jedzie, co tam można zobaczyć i zrobić trasę jaką samemu się zaplanowało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 15, 2012 12:21 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): So lis 24, 2012 7:17 pm
Posty: 1562
trekker napisał(a):
Natalka jeśli chodzi o dawne Bieszczady to polecam klimatyczny polski film


dzięki ;)




_Sokrates_ napisał(a):
Siedzenie nad mapą i planowanie wyjazdu daje w moim przypadku dużo radochy.

tak jak piszesz..i wydaje mi się, że najlepiej jest z papierową mapą.... ja sama nawet gdy planowałam podróż po Sycylii, kupiłam mapę fakt, że włoską, ale drogi uniwersalne....:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 17, 2012 11:50 am 
Krabul napisał(a):
_Sokrates_ napisał(a):
Nie wiesz co tracisz.
Otóż to.
Poza tym pytanie o "nie-ogólniki" z tak dużego obszaru nie podając w ogóle co Cię interesuje jest trochę zabawne, bo jeden Ci powie, żebyś wjechała wyciągiem na Kopę, drugi, żebyś przespała się w wiacie na Rozdrożu pod Wysokim Kamieniem przy -20 stopniach a trzeci żebyć próbowała sfotografować czarnego bociana żerującego koło schroniska Andrzejówka. I na co Ci takie informacje jeśli np. nie nocujesz poza schroniskami, nie lubisz kolejek i nie interesujesz się ptakami?


wszystkie trzy opcje wydają się interesujące, a dwie ostatnie nawet brzmią jak wyzwanie. Właśnie o to chodzi, każdy ma swoje wyobrażenie na temat ciekawych miejsc i zebranie ich w jednym miejscu, poście chyba nie powinno nikomu przeszkadzać. Poza tym "okolice wrocławia" nie wydają się aż tak dużym rejonem.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2012 10:35 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): So lis 24, 2012 7:17 pm
Posty: 1562
karuszka napisał(a):
wszystkie trzy opcje wydają się interesujące, a dwie ostatnie nawet brzmią jak wyzwanie. Właśnie o to chodzi, każdy ma swoje wyobrażenie na temat ciekawych miejsc i zebranie ich w jednym miejscu, poście chyba nie powinno nikomu przeszkadzać. Poza tym "okolice wrocławia" nie wydają się aż tak dużym rejonem.


tak na prawdę, to tak jak patrzyłam...i kilka osób mi polecało...góry Izerskie , Rudawy Janowickie...na sam początek... to nie daleko od Wrocławia... Rudawy mają wiele szlaków.. trudniejszych i łatwiejszych...sama nie dawno zaopatrzyłam się w mapę... a mając mapę, możesz zaplanować sobie co chcesz zobaczyć... gdzie wejść...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 21, 2013 10:01 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz lut 21, 2013 9:38 am
Posty: 1
Witam wszystkich ! Osobiście polecam mało jeszcze znaną Kasinę Wielką w Beskidzie Wyspowym, 60km od Krakowa. Mam tam rodzinę, a od zeszłego roku wzięłam się ostro za zwiedzanie tamtejszych zakątków :D Szczyty niby niskie w porównaniu z Tatrami, ale okazało się, że wymagają niezłej kondycji i przygotowania. A widoki.... Ze Szczebla czy z Ćwilinu .... Zapierają dech, zakochałam się w tych terenach. Nie wiem dlaczego dotychczas tak się upierałam tylko przy Tatrach. Do tego rzeka, cudne lasy, czyste powietrze... Osobiście jestem fanem natury, nie zabytków, ale tu też coś dla fanów architektury się znajdzie :) Albo obserwatorium w Węglówce, jedno z niewielu takich na południu.

Obrazek
Obrazek
[img]http://atrakcje.agrosport.eu/#!prettyPhoto[pp_gal1]/11/[/img]

Niestety nie mam na razie na serwerze zdjęć ze szczytów, ale jak ktoś ma ochotę to najciekawsze mailem wyślę :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL